Keturių lietuvių susidūrime Eurolygoje – nutraukta „Panathinaikos“ nesėkmių serija

Panathinaikos nuotr.

Eurolygos septintajame ture penktadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos.

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio Atėnų "Panathinaikos" (2-5) klubas namie užtikrintai 98:83 (22:18, 16:25, 29:16, 31:24) nugalėjo Vitorijos "Baskonia" (4-3) ekipą su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Po ilgosios pertraukos žaidimo kontrolę perėmę Graikijos vicečempionai nutraukė keturių iš eilės nesėkmių seriją.

M.Grigonis per 20 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 4 kartus išprovokavo pražangas bei prasižengė pats ir surinko 11 naudingumo balų.

A.Gudaitis per 15 minučių pridėjo 6 taškus (2/5 dvit., 2/5 baudų), sugriebė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

T.Sedekerskis per 23 minutes įmetė 7 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 naudingumo balų.

R.Giedraičio sąskaitoje – 3 taškai (0/1 dvit., 1/3 trit.), 9 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, išprovokuota pražanga, klaida, 4 asmeninės pražangos ir 4 efektyvumo balai per 22 minutes.

"Panathinaikos": Derrickas Williamsas (20 naud. b.) ir Dwayne'a Baconas po 16, Marius Grigonis 13, Parisas Lee 12 (2/8 trit.), Georgios Papagiannis 11 (11 atk. kam., 20 naud. b.), Nate'as Woltresas 9 (7 rez. perd.).

"Baskonia": Marcusas Howardas 20 (4/9 trit.), Maikas Kotsaras 14, Matthew Costello 10 (1/7 trit.), Pierria Henry (6 rez. perd., 6 kl.) ir Dariuss Thompsonas (5 rez. perd., 4 kl.) po 9.