D. Motiejūnas rezultatyviai išnaudojo savo laiką, tačiau „Monaco“ patyrė antrą nesėkmę

Monaco nuotr.

Antrą nesėkmę Eurolygoje patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (5-2) komanda.

Sašos Obradovičius auklėtiniai išvykoje 84:88 (20:20, 20:21, 14:23, 30:25) turėjo pripažinti Valensijos "Valencia" (4-3) krepšininkų pranašumą.

Po šios pergalės Ispanijos ekipa pakilo į septintą turnyrinės lentelė vietą ir iš jos laipteliu žemiau pastūmė Kauno "Žalgirį" (4-3).

Du ketvirčius vyko kova "taškas į tašką", o prieš lemiamą kėlinį Prancūzijos vicečempionai jau buvo besivejančių vaidmenyje. Likus 3 minutėms Elie Okobo tritaškiu išlygino rezultatą – 73:73.

Galutinį tašką susitikime padėjo du Jameso Webbo tolimi šūviai paskutinę minutę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas vos per 12 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/5 baudų), išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

"Valencia": Chrisas Jonesas 27 (5/7 trit., 33 naud. b.), Jaredas Harperis 16 (4 rez. perd., 7 kl.), Jamesas Webbas 15 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Xabi Lopezas-Arostegui 12 (2/2 trit., 4 kl.), Bojanas Dubljevičius (6 atk. kam.) ir Victoras Claveras (6 atk. kam.) po 6.

"AS Monaco": Jordanas Loydas 24 (3/3 trit., 25 naud. b.), Alpha Diallo 14 (8/8 baudų, 4 pr. kam., 24 naud. b.), Mike'as Jamesas 12 (1/6 dvit., 1/5 trit., 7/8 baudų, 5 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 8, Donta Hallas 7, Johnas Brownas 5 (6 atk. kam.).