„Crvena Zvezda“ po pratęsimo nugalėjo ALBA („Maccabi“ įveikė „Olympiakos“)

Aba-liga nuotr.

Pergalę Eurolygoje po pratęsimo iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa, kuri išvykoje 88:84 nugalėjo Berlyno ALBA krepšininkus.

ALBA ekipai tai jau šešta nesėkmė paeiliui.

Likus pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio paaigos Luca Vildoza tolimu metimu išvedė svečius į priekį minimaliu skirtumu. Po 18 sekundžių Yovelis Zoosmanas realizavo tik vieną audos metimą, o vėliau nė vienos ekipos žaidėjams pasižymėti nepavyko. Papildomo laiko metu pranašesni buvo serbai.

Belgrado komandoje išsiskyrė 21 tašką pelnęs Luca Vildoza.

Berlyno komandoje geriausiai žaidė 23 taškus surinkęs Jaleenas Smithas.

ALBA: Jaleenas Smithas 23 (5/12 trit., 8 atk. kam., 22 naud. b.), Benas Lammersas 12 (2/2 trit., 2 bl.), Luke'as Sikma (5 atk. kam., 7 rez. perd., 10 išpr. praž., 5 kl., 20 naud. b.) ir Yovelis Zoosmanas (1/5 trit.) po 10.

„Crvena Zvezda“: Luca Vildoza 21 (4/9 trit., 5 rez. perd., 22 naud. b.), Nemanja Nedovičius 17 (5/12 dvit., 1/7 trit., 6 rez. perd.), Luka Mitrovičius 15, Filipas Petruševas (8 atk. kam.) ir Benjaminas Bentilas po 7.

***

Kitose rungtynėse Tel Avivo „Maccabi“ ekipa namuose 90:84 (22:20, 21:25, 20:24, 27:15) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

„Maccabi“ Eurolygoje nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Tel Avivo komandai Wade'as Baldwinas per 26 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Pirėjo ekipoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Aleksandras Vezenkovas.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 22, Lorenzo Brownas 16 (6 rez. perd.), Jarellas Martinas 13, Johnas Dibartolomeo 11 (7 atk. kam.), Austinas Hollinsas 8.

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 21, Aleksandras Vezenkovas 17 (10 atk. kam.), Kostas Sloukas 15, Kostas Papanikolaou 13.