Š. Jasikevičius įveikė Ž. Obradovičių (R. Jokubaitis žaidė solidžiai)

Barcelona nuotr.

Katalonai po prastos praėjusios savaitės reabilitavosi namuose įveikdami Željko Obradovičiaus auklėtinius.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pergale 79:68 prieš Belgrado "Partizan" komandą. Barselonos krepšininkams, tai buvo šeštasis laimėjimas lygoje.

Penktadienį Šaro laukia Eurolygos mačas "Palau Blaugrana" arenoje prieš Vitorijos "Baskonia" ekipą.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, tačiau svečiai iš Serbijos pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 6 taškų persvarą (15:21). Sužaidus daugiau, nei 3 min. "Barca" išlygino rezultatą (23:23), o Abrinesas tritaškiu persvėrė rezultatą (26:25). Kėlinio pabaigoje po Ž.Obradovičiaus techninės pražangos katalonai įgijo 9 taškų pranašumą (39:30).

Po ilgosios pertraukos Laprovittolos ir Kaliničiaus duetas surengė dvi tikslias atakas ir "Barcaos" persvara tapo dviženklė (43:32). Prieš lemiamą ketvirtį Šaro auklėtiniai turėjo 15 taškų pranašumą (64:49). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po traumos pirmą kartą aikštėje pasirodė K.Kuričius ir neilgai trukus įsmeigė tritaškį (72:58). Pergalę katalonai iškovojo rezultatu 79:68.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per beveik 16 minučių pelnė 8 (4/6 dvit., 0/1 trit.) taškus, atkovojo vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą prarado kamuolį ir surinko 7 naudingumo balus.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 13, Tomašas Satoransky 11, Nikola Kaliničius 9, Sertačas Šanli ir Rokas Jokubaitis 8, Cory Higginsas 7, Alexas Abrinesas 6, Oscaras Da Silva ir Mike'as Tobey 5, Janas Vesely 4, Kyle'as Kuričius 3 taškai;

Belgrado "Partizan": Danilo Andjusičius 23, Jamesas Nunnally 10, Zachas LeDay'us 8, Dante Exumas 6, Alenas Smailagičius ir Mathiasas Lessortas 5, Ioannis Papapetrou 4, Vladimiras Brodziansky 3, Kevinas Punteris ir Yamaras Madaras 2 taškai;