„Bayern“ po atkaklios kovos laimėjo Vilerbane

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa. Ji svečiuose 75:74 (25:15, 17:18, 11:20, 22:21) įveikė Vilerbano ASVEL krepšininkus.

Vokietijos komandai tai buvo trečioji pergalė, o ASVEL ekipai - šeštasis pralaimėjimas.

„Bayern“ gretose rezultatyviausiai žaidė Vladimiras Lučičius, kuris per 29 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Nando De Colo per 24 minutes pelnė 15 taškų atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

ASVEL: Nando De Colo 15, Jonahas Mathewsas 13, Youssoupha Fallas 11 (6 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 13, Nickas Weileris-Babbas ir Andreasas Obstas po 12, Augustine'as Rubitas 10 (6 atk. kam.).