D. Motiejūno ir M. Jameso duetas nukalė „Monaco“ pergalę Prancūzijos klubų derbyje

Monaco nuotr.

Aštuntą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama "Monaco" (8/3) ekipa.

Prancūzijos klubų derbyje pastaroji išvykoje 84:75 (20:20, 25:25, 15:15, 24:15) įveikė lentelės dugne tūnančią Vilerbano ASVEL (3/8).

Įdomu tai, kad tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką. Trys kėliniai baigėsi lygiais rezultatais ir tik lemiamo ketvirčio metu svečiai įrodė savo pranašumą.

D. Motiejūnas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Aukštaūgis per 16 minučių surinko 17 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 4/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius prasižengė bei užfiksavo 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų ekipoje vienodą rezultatyvumą pademonstravo ir Mike'as Jamesas, kurio kraityje taip pat 17 taškų, Jordanas Loydas pridėjo 11.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Davidas Lighty ir Retinas Obasohanas pelnę po 13 taškų.