M. Jamesas tritaškiu su pražanga išplėšė pratęsimą, o D. Motiejūno ekipa triumfavo Madride

Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (9-3) komanda iškovojo itin dramatišką pergalę Eurolygoje.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 95:94 (17:23, 28:25, 20:14, 23:26, 7:6) pranoko Madrido "Real" (8-4) krepšininkus.

Įpusėjus paskutinei lemiamo ketvirčio minutei Elie Okobo tolimu šūviu sumažino svečių atsilikimą iki 2 taškų, tačiau vėliau prie baudų metimo linijos nesudrebėjo Walterio Tavareso ranka.

Visgi būtent "Real" milžinas prasižengė prieš iš toli metusį Monako komandos lyderį Mike'ą Jamesą, kurio tritaškis ir baudos metimas išlygino rezultatą likus 3 sekundėms – 88:88. Džanano Musos bandymas išplėšti pergalę buvo nesėkmingas – pratęsimas.

Papildomo laiko metu vyko kova "taškas į tašką", o sėkmė vėl lydėjo svečius.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Motiejūnas per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 7 efektyvumo balus.

"Real": Džananas Musa 24 (4/5 dvit., 2/7 trit., 10/11 baudų, 4 rez. perd., 26 naud. b.), Walteris Tavaresas 17 (18 atk. kam., 3 bl., 28 naud. b.), Guerschonas Yausele (6 atk. kam.) ir Sergio Llullas po 12, Alberto Abalde 11 (3/6 trit.).

"AS Monaco": Mike'as Jamesas 28 (4/11 dvit., 4/7 trit., 8/12 baudų, 13 išpr. praž., 27 naud. b.), Jordanas Loydas 19 (4 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud. b.), Alpha Diallo 12 (8 atk. kam.), Elie Okobo 9, Donatas Motiejūnas 8.