T. Sedekerskis – naudingiausias, o „Baskonia“ nukovė ir antrą Turkijos grandą

Tadas Sedekerskis žaidė naudingiausiai, o jo ir Roko Giedraičio atstovaujamai Vitorijos "Baskonia" (9-5) komandai dvigubos Eurolygos svaitės išvyka į Turkiją susiklostė itin sėkmingai.

Baskai Stambule po permainingos kovos 76:70 (21:13, 31:20, 15:23, 9:14) įveikė turnyro lyderius "Fenerbahče" (10-4) krepšininkus.

Trečiadienį Joano Penarroya auklėtiniai 83:78 parklupdė Eurolygos čempionę Stambulo "Anadolu Efes" ekipą.

Šiandienos susitikimui teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Svečiai prarado žaidimo kontrolę po ilgosios pertraukos, tačiau pergalei pakako per pirmuosius du kėlinius susikrauto triuškinančio 19 taškų pranašumo.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 22 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 15 minučių prametė visus 3 tritaškius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir efektyvumo balų neužfiksavo.

"Fenerbahče": Marko Guduričius 14 (3/7 trit.), Tonye Jekiri 12 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 22 naud. b.), Nickas Calathesas (13 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kl.) ir Melihas Mahmutoglou po 11, DyShawnas Pierre'as ir Carsenas Edwardsas po 10.

"Baskonia": Markusas Howardas 15 (3/7 trit.), Pierria Henry 13 (6 atk. kam., 4 rz. perd.), Maikas Kotsaras (4/4 dvit., 5 atk. kam.) ir Matthew Costello (2/3 trit., 9 atk. kam.) po 10, Stevenas Enochas 9 (9 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 8 (7 atk. kam.).