Š. Jasikevičiaus kariauna krito per pratęsimą „El Clasico“ mūšyje Eurolygoje

Antrąją "El Clasico" dvikovą Eurolygoje pralaimėjo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (13-8).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 86:91 (20:16, 19:16, 20:18, 14:23, 13:18) nusileido Madrido "Real" (14-7) ekipai.

O pirmąjį Ispanijos krepšinio grandų mūšį šio sezono Eurolygoje savo gerbėjų akivaizdoje rezultatu 75:73 laimėjo katalonai.

Svečiai susitikimo metu ne kartą turėjo dviženklį pranašumą, tačiau rankų nenuleidę aikštės šeimininkai lemiamame ketvirtyje perėmė iniciatyvą ir iki jo pabaigos likus 3 minutėms persvėrė rezultatą – 69:67.

5 taškus iš eilės surinkęs Cory Higginsas leido "Barcai" šiek tiek atitrūkti – 73:69. Mario Hezonja ir Sergio Llullas išlygino rezultatą – 73:73. Komandų veteranai Nikola Mirotičius ir Sergio Llullas apsikeitė klaidomis – pratęsimas.

Papildomo laiko pabaigoje viską sutvarkė du iš eilės Džanano Musos ir M.Hezonjos tolimi šūviai.

Prasidėjus antrajam kėliniui aikštelėje pasirodęs R.Jokubaitis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), sugriebė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

"Real": Gabrielis Deckas 23 (6/7 dvit., 1/2 trit., 8/8 baudų, 7 atk. kam., 33 naud. b.), Sergio Llullas 19, Džananas Musa 18 (20 naud. b.), Walteris Tavaresas 10 (7 atk. kam., 2 bl.), Mario Hezonja 7 (1/4 trit.).

"Barcelona": Nikola Mirotičius 17 (4/5 dvit., 2/5 trit., 4 per. kam., 5 kl.), Tomašas Satoransky (3/4 trit., 7 rez. perd.) ir Janas Vesely (6/6 dvit.) po 12, Cory Higginsas 10 (5 kl.), Alexas Abrinesas 9 (2/2 trit.).