„Valencia“ pratęsė pergalių seriją Berlyne

Ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo puikią sportinę formą demonstruojanti Valensijos "Valencia" (11/10).

Ispanijos klubas svečiuose rezultatyviose rungtynėse 94:88 (24:25, 26:22, 17:21, 27:20) nugalėjo turnyrinės lentelės apačioje liekančią Berlyno ALBA (6/15).

Rungtynės klostėsi atkakliai, o nugalėtojo klausimas sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis. Chrisas Jonesas baudų metimais likus pusantros minutės suteikė svečiams vienos atakos metu nepanaikinamą pranašumą - 85:81. Aikštės šeimininkai nesudėjo ginklų ir toliau išlaikė intrigą - 86:88.

Vis dėlto pražangų taktika Berlyno ekipos krepšininkų negelbėjo, kadangi "oranžiniai" šaltakraujiškai realizavo baudų metimus ir įtvirtino svarbią pergalę.

ALBA: M. Lo (4/7 trit.) - 25, J. Thiemannas - 17, Y. Zoosmanas ir T. Blattas po 11 taškų.

"Valencia": J. Harperis (1/6 trit.) - 20, Ch. Jonesas (6 rez. perd.) - 16, K. Alexanderis - 14, J. Puerto ir X. Lopezas-Arostegui po 9 taškus.