„Žalgiris“ antroje mačo pusėje buvo neatpažįstamas: nusileido Panathinaikos“ krepšininkams

Zalgiris.lt nuotr.

Dviženklio pranašumo neišsaugoję Kauno „Žalgirio“ (12/9) krepšininkai antrą kartą šiame sezone pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ (8/13) ekipai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose varžovams nusileido rezultatu 65:89 (24:19, 18:8, 16:37, 7:25).

Edgaras Ulanovas ir Kevarriusas Hayesas sumetė metimus iš po krepšio, Ignas Brazdeikis smeigė tritaškį, Rolandas Šmitas užbaigė greitą ataką ir realizavo du baudų metimus, o E.Ulanovas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga – 14:4. Tuomet žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:9, Laurynas Birutis surinko penkis taškus, dvitaškį pridėjo R.Šmitas, o Karolis Lukošiūnas taikliai atakavo iš toli – 24:19.

Lukas Lekavičius pataikė tritaškį, Arnas Butkevičius pasižymėjo dvitaškiu, o Tomas Dimša surinko penkis taškus – 34:23. Pirmuosius savo taškus pelnė Achille Polonara, dvitaškį pridėjo E.Ulanovas, K.Hayesas įdėjo iš viršaus, o R.Šmitas sumetė du baudų metimus – 42:27.

R.Šmitas pataikė tolimą metimą, bet per tris minutes iš turėtos persvaros liko vos penki taškai – 45:40. T.Dimša taip pat įmetė tritaškį, metimais iš po krepšio pasižymėjo A.Butkevičius ir I.Brazdeikis, bet jau teko vytis varžovus – 52:54. L.Lekavičius realizavo du baudų metimus, o L.Birutis įdėjo iš viršaus ir įmetė du baudų metimus – 58:64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:10, tuomet I.Brazdeikis pataikė iš vidutinio nuotolio, bet įpusėjus kėliniui deficitas siekė jau dvi dešimtys taškų – 60:80. L.Lekavičius surinko keturis taškus, I.Brazdeikis dar pridėjo tašką nuo baudų metimo linijos, bet galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą – 65:89.

„Žalgiris“: R.Šmitas 11 (5 atk. kam.), L.Birutis 9, L.Lekavičius 9, T.Dimša 8, I.Brazdeikis 8 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), K.Hayesas 4 (7 atk. kam.), A.Butkevičius 4, K.Lukošiūnas 3, A.Polonara 2 (6 atk. kam.), D.Giedraitis 0.

„Panathinaikos“: P.Lee 24, D.Baconas 13, M.Ponitka 13, G.Papagiannis 12.