Naudingai žaidę M. Grigonis ir A. Gudaitis nuo nesėkmės Madride neišgelbėjo

Panathinaikos nuotr.

Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis žaidė solidžiai, tačiau Atėnų "Panathinaikos" (8-14) patyrė nesėkmę Eurolygoje.

Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje 68:83 (14:26, 16:22, 27:20, 11:15) turėjo pripažinti Ispanijos čempiono Madrido "Real" (15-7) pranašumą.

Aikštės šeimininkams laimėti nesutrukdė ir itin prastas bei jiems nebūdingas tolimų metimų pataikymas – vos 19 proc. (4/21).

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis per 21 minutę pelnė 12 taškų (2/5 dvit., 1/2 trit., 5/5 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 21 minutę įmetė 6 taškus (2/3 dvit., 2/5 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

"Real": Guerschonas Yabusele 16 (7 atk. kam., 21 naud. b.), Mario Hezonja 14, Džananas Musa 12 (5 atk. kam.), Petras Cornelie 8, Walteris Tavaresas (9 atk. kam.) ir Nigelas Williamsas-Gossas po 6.

"Panathinaikos": Parisas Lee 17 (2/8 trit., 3 per. kam.), Marius Grigonis 12, Dwayne'as Baconas 11 (1/5 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam.), Nate'as Woltersas 7 (2/8 dvit.), Artūras Gudaitis 6 (7 atk. kam., 3 bl.).