L. Browno vedamas „Maccabi“ iškovojo „Žalgiriui“ nepalankią pergalę

Eurolygos turnyro lentelėje pagal iškovotas pergales Kauno "Žalgirio" komandą pavijo ant kulnų lipanti Tel Avivo "Maccabi" (13/12) ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynes perlaužę daugkartiniai Izraelio čempionai namuose 90:82 (18:18, 21:26, 22:23, 29:15) parklupdė Miunheno "Bayern" (9/16) krepšininkus.

Tris kėlinius šiose rungtynėse priekyje buvo svečiai, tačiau lemiamas ketvirtis priklausė aikštės šeimininkams. Jo metu "geltonieji" vedami Lorenzo Browno šovė į priekį ir išsiveržė į priekį 81:77. Paskutinieji bavarų bandymai kabintis į pergalę buvo užgesinti taikliais "Maccabi" krepšininkų metimais ir pastarieji džiaugėsi pergale.

"Maccabi": L. Brownas (3/6 trit., 6 rez. perd., 33 naud. balai) - 27, B. Colsonas (8 atk. kam.) ir W. Baldwinas IV (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 15, R. Sorkinas ir J. Dibartolomeo po 8 taškus.

"Bayern": C. Waldenas (9/10 baudos) - 19, A. Obstas - 14, N. GIffey - 11, C. Winstonas - 10, N. Weileris-Babbas - 7 taškai.