„Fenerbahče“ išsivežė sunkią bei „Žalgiriui“ palankią pergalę iš Belgrado

Dviejų garsių Senojo žemyno trenerių akistata Eurolygoje baigėsi dramatiška Dimitrio Itoudžio auklėtinių pergale.

Stambulo "Fenerbahče" (15-9) išvykoje po itin atkaklios kovos 97:94 (22:22, 25:24, 21:23, 29:25) palaužė Željko Obradovičiaus treniruojamus Belgrado "Partizan" (13-12) krepšininkus, kuriems pergalėmis nepavyko aplenkti Kauno "Žalgirio" (13-12).

Šiam susitikimui teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Dante Exumas sumažino šeimininkų atsilikimą iki 92:95. Scottie Wilbekino dvitaškis tikslo nepasiekė, tačiau svečiai atkovojo kamuolį puolime, o Marko Guduriučius baudų metimais įtvirtino pergalę.

Turkijos čempionai realizavo net 63,3 proc. (19/30) dvitaškių, 53,8 proc. (14/26) – tolimų metimų, tačiau kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 23:34.

"Partizan": Kevinas Punteris 25 (3/6 trit., 24 naud. b.), Dante Exumas 17, Mathiasas Lessortas (11 atk. kam., 2 bl., 30 naud. b.) ir Yamas Madaras (4 rez. perd.) po 15, Alenas Smajlagičius 9 (6 atk. kam.).

"Fenerbahče": Marko Guduričius 25 (4/5 trit., 7 rez. perd., 35 naud. b.), DyShawnas Pierre'as 21 (5/5 trit., 6 atk. kam., 25 naud. b.), Scottie Wilbekinas 15 (3/7 trit.), Johnathanas Motley 14.Nigelas Hayesas-Davisas 6 (3 per. kam.).