Eurolygos čempionai minimaliu skirtumu laimėjo Vilerbane

Itin dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (12-12) klubas.

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje tik paskutinėmis sekundėmis 90:89 (23:18, 22:31, 27:12, 18:28) palaužė vienus autsaiderių Vilerbano ASVEL (8-17) krepšininkus.

Turkai vertėsi be vieno komandos lyderių, traumą patyrusio buvusio žalgiriečio Vasilije Micičiaus.

Galingai sužaidę antrąjį ketvirtį Prancūzijos čempionai pirmavo didesnę susitikimo dalį. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Elijah Bryantas tolimu šūviu išlygino rezultatą – 86:86.

Buvęs žalgirietis Dee Bostas smeigė tritaškį, tačiau po dviejų Willo Clyburno baudų metimų nepataikė dvitaškio. Likus 5 sekundėms W.Clyburnas vėl neklydo prie baudų metimo linijos ir išvedė į priekį svečius, o paskutinę sekundę dar ir perėmė kamuolį.

ASVEL: Nando De Colo 20 (7/9 dvit., 1/4 trit., 4 rez. perd., 26 naud. b.), Youssoupha Fallas 15 (5 atk. kam.), Retinas Obasohanas 9 (3 per. kam.), Yvesas Ponsas 8 (2/3 trit.).

"Anadolu Efes": Willas Clyburnas 20 (8/11 baudų, 9 išpr. praž., 24 naud. b.), Shane'as Larkinas 16 (4/8 dvit., 5 rez. perd., 4 kl.), Elijah Bryantas 14 (5/6 dvit., 10 atk. kam., 20naud. b.), Rodrigue Beaubois 12.