R. Giedraičio sezono rungtynės nepadėjo baskams laimėti Bolonijoje

Rokas Giedraitis surengė sezono pasirodymą, tačiau tai nepadėjo jo ir Tado Sedekerskio atstovaujamai komandai laimėti Eurolygoje.

Vitorijos "Baskonia" (13-12) išvykoje 83:88 (19:16, 22:28, 21:24, 21:20) nusileido Bolonijos "Virtus" (12-13) krepšininkams.

Sergio Scariolo auklėtiniai pirmavo viso susitikimo metu, tačiau likus 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos baskai priartėjo iki 76:78.

Susikaupę aikštės šeimininkai įmetė 6 taškus be atsako ir padėjo tašką šiame mače.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis buvo labai arti asmeninių tiek rezultatyvumo, tiek naudingumo karjeros Eurolygoje rekordų.

Puolėjas per 34 minutes pelnė 25 taškus (6/6 dvit., 2/9 trit., 7/9 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, dusyk suklydo ir surinko 31 efektyvumo balą.

T.Sedekerskis dėl kairės šlaunies traumos į Italiją nevyko.

"Virtus": Milošas Teodosičius 17 (9/10 baudų, 7 rez. perd., 22 naud. b.), Marco Belinelli 15 (5/10 trit.), Tornike Šengelija 12, Awudu Abassas 10 (2/2 trit.), Danielis Hackettas 9.

"Baskonia": Rokas Giedraitis 25 (6/6 dvit., 7 atk. kam., 31 naud. b.), Dariusas Thompsonas (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 bl.) ir Daultonas Hommesas po 15, Markusas Howardas 10 (3/6 trit.).