M. Grigonio sezono pasirodymas nuo pralaimėjimo čempionams neišgelbėjo

Marius Grigonis sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias sezono rungtynes, tačiau Atėnų "Panathinaikos" (8-18) Eurolygoje patyrė penktą nesėkmę iš eilės.

Chsristoso Serelio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 82:87 (21:18, 19:25, 14:21, 28:23) turėjo pripažinti Stambulo "Anadolu Efes" (13-12) pranašumą.

Be traumuoto Vasilije Micičiaus turintis verstis Erginas Atamanas po pralaimėto pirmojo kėlinio galėjo būti gana ramus dėl puikaus kitų dviejų savo lyderių žaidimo, nors varžovai lemiamame ketvirtyje ir sumažino skirtumą iki vienženklio.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis per per 23 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvit., 5/7 trit., 6/7 baudų), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito surinkęs 23 naudingumo balus.

Ankstesni buvusio žalgiriečio geriausi sezono rodikliai buvo 17 pelnytų taškų ir 21 efektyvumo balas.

Traumuotas PAO vidurio puolėjas Artūras Gudaitis nebuvo registruotas rungtynėms.

"Panathinaikos": Marius Grigonis 23 (5/7 trit., 4 rez. perd., 23 naud. b.), Parisas Lee 19 (3/8 trit., 22 naud. b.), Mateuszas Ponitka (6 atk. kam.) ir Mattas Thomasas po 8, Derrickas Williamsas 6 (-3 naud. b.).

"Anadolu Efes": Willas Clyburnas 24 (4/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud. b.), Elijah Bryantas 16 (7 atk. kam.), Shane'as Larkinas 13 (3/7 trit., 10 rez. perd.), Ante Žižičius 12 (7 atk. kam.), Chrisas Singletonas 7.