„Barcelona“ pralaimėjo lyderių dvikovą Pirėjuje

Barcelona nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su Barselonos komanda dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pralaimėjimu.

Katalonai lyderių dvikovoje Pirėjuje 70:77 turėjo antrą kartą pripažinti "Olympiacos" pranašumą.

"Barca" savo sąskaitoje turi 18 pergalių ir 9 pralaimėjimus.

Penktadienį Šaro laukia dvikova Stambule prieš Dimitrio Itoudžio vadovaujamą "Fenerbahce".

Rungtynių pradžioje Šanli ir Mirotičiaus vedama "Barca" išsiveržė į priekį (2:9). Artėjant kėlinuiui į pabaigą katalonai susikrovė dviženklę persvarą (8:18).

Antrajame kėlinyje varžovai pradėjo mažinti deficitą ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik 1 taškas (21:22). Po Slouko taškų Pirėjaus ekipa pirmą kartą atsidūrė priekyje (23:22). Pirmąją mačo dalį tritaškiu uždarė McKissicas (29:27).

Po ilgosios pertraukos Laprovittola įsmeigė du tritaškius ir išvedė "Barcą" į priekį (31:33). Vėliau iniciatyvą perėmė "Olympiacos", kurie prieš lemiamą ketvirtį įgijo 5 taškų persvarą (50:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi ekipos įmetė po du tritaškius (56:51). Įpusėjus kėliniui Kaliničius tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (63:60), tačiau Larentzakis atsakė tuo pačiu. Likus žaisti 2 min. Vezenkovas tolimu metimu padidino graikų persvarą iki 7 taškų (70:63). Likus žaisti minutę po Larentzakio tolimo metimo šeimininkų persvara tapo dviženklė (75:65). "Olympiacos" pasiekė pergalę rezultatu 77:70.

Rokas Jokubaitis per 11 minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, sykį prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

„Olympiacos“: Shaquielle'as McKissicas 16, Giannoulis Larentzakis 14, Ssha Vezenkovas 13 (7 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 8 (5 atk. kam.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19 (7 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 15 (8 rez. perd.), Sertačas Šanli 13, Cory Higginsas 10.