„Crvena Zvezda“ namuose įveikė Eurolygos čempionus

Aba-liga nuotr.

Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa toliau bando kabintis už Eurolygos atkrintamųjų borto. Ji namuose 94:78 (20:25, 29:20, 19:22, 26:8) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą.

Stambulo ekipoje dėl traumo nerungtyniavo Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius.

Šias rungtynes anksčiau laiko baigė Erginas Atamanas, kuris ketvirtame kėlinyje gavo antrą techninę pražangą bei turėjo palikti areną.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose atrodė Facundo Campazzo, kuris per 23 minutes pelnė 22 taškus, atlieko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: F. Campazzo 22, O. Dobričius 15, B. Bentilis ir L. Mitrovičius po 10.

„Anadolu Efes“: R. Beaubois ir A. Zizičius po 16, W Clyburnas ir A. M`Baye po 12, E. Bryantas 10.