„Virtus“ neturėjo daug vargo Berlyne

Lengvą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Bolonijos "Virtus" (13/15) komanda.

Italai išvykoje be didesnio pasipriešinimo 96:74 (22:14, 27:19, 28:26, 19:15) nugalėjo turnyro autsaiderę Berlyno ALBA (7/21).

Šiose rungtynėse intrigos praktiškai nebuvo. Jau po pirmųjų dviejų kėlinių svečiai turėjo ženklų pranašumą - 49:33. Po pertraukos Vokietijos ekipai nebepavyko atrasti savyje jėgų siekiant grįžti į rungtynes ir Sergio Scariolo auklėtiniai šventė pelnytą pergalę.

ALBA: J. Smithas (7 rez. perd.) - 12, L. Sikma (6 rez. perd., 6 atk. kam.) - 11, L. Olinde ir Y. Wetzellis po 10, M. Lo - 8 taškai.

"Virtus": K. Weemsas (4/7 rez. perd.) - 22, M. Teodosičius (18 min., 5/7 trit., 6 rez. perd.) - 21, I. Lundbergas ir M. Jaitehas (8 atk. kam.) po 12, J. Mickey - 8 taškai.