R. Jokubaitis padėjo palaužti „Crvena Zvezda“ krepšininkus

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po nesėkmingos praėjusios dvigubos Eurolygos savaitės iškovojo pergalę namuose. Barselonos komanda "Palau Blaugrana" arenoje 85:79 įveikė Belgrado "Crvena Zvezda" ekipą ir įsirašė 19-ąją pergalę.

Kitą savaitę Eurolygoje Šaro laukia sugrįžimas į OAKA areną, o šį savaitgalį Ispanijos lygoje išvyka į Malagą.

Įpusėjus kėliniui Mirotičius įsmeigė tritaškį ir katalonai įgijo 6 taškų persvarą (13:7), kėlinio pabaigoje varžovai perpus sumažino deficitą (18:15).

Po 4 iš eilės Mitrovičiaus taškų priekyje atsidūrė Belgrado ekipa (18:19). Įpusėjus antrajam kėliniui Mirotičius dvitaškiu išvedė "Barcą" į priekį (27:26). Likus žaisti minutę Abrinesas pataikė savo ketvirtąjį tolimą metimą ir katalonų persvara išaugo iki 9 taškų (40:31), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę serbai priartėjo iki 4 taškų (40:36).

Po ilgosios pertraukos tritaškį įmetęs Mirotičius padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (46:36). Campazzo įsmeigė tris tritaškius iš eilės ir "Crvena Zvezda" sumažino deficitą iki 2 taškų (50:48). Kėlinio pabaigoje Vildoza dvitaškiu išlygino rezultatą (57:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Šaro auklėtiniai spurtavo 12:2 ir susigrąžino dviženklę persvarą (69:59). Antroje kėlinio pusėje Petruševas tritaškiu sumažino serbų atsilikimą iki 4 taškų (75:71). Po Campazzo baudų metimų komandas skyrė tik du taškai (75:73). Likus žaisti 2 min. Jokubaitis pelnė du taškus su pražanga (78:73), tačiau Campazzo atsakė tritaškiu (78:76). Jokubaitis pelnė dar du taškus (80:76), o Kaliničius įsmeigė tritaškį likus žaisti mažiau, nei minutę (83:76). Petruševas atsakė dėjimu su pražanga (83:79), tačiau Vesely vinis kitoje aikštės pusėje buvo paskutinė (85:79).

Rokas Jokubaitis per 23 minutes surinko 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 8 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą, 2 išprovokuotas pražangas ir 12 naudingumo balų.

Barselonos "FC Barcelona": Janas Vesely ir Nikola Mirotičius 21, Tomašas Satoransky 13, Alexas Abrinesas 12, Rokas Jokubaitis 8, Nikola Kaliničius 5, Nicolas Laprovittola 3, Sertačas Šanli 2 taškai;

Belgrado "Crvena Zvezda": Facundo Campazzo 24, Filipas Petruševas 12, Luka Mitrovičius ir Benjaminas Bentilas 11, Luca Vildoza 7, Nikola Ivanovičius ir Stefanas Markovičius 6, Hassanas Martinas 2 taškai.