„Žalgirio“ viltys dar gyvos: paskaičiuota, kiek reikia laimėti, kad patektų į atkrintamąsias

„Žalgirio“ viltys dar gyvos: paskaičiuota, kiek reikia laimėti, kad patektų į atkrintamąsias

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ir toliau sėkmingai rungtyniauja Eurolygoje ir kovoja dėl vietos atkrintamosiose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Eurolygoje iškovojo 15 pergalių, patyrė 15 pralaimėjimų bei rikiuojasi devintoje vietoje.Tiesa, toks sėkmingas „Žalgirio“ žaidimas dar nereiškia, kad tituluočiausias LKL klubas pateks į Eurolygos atkrintamąsias.

Ispanų spauda vėl paskaičiavo, kiek pergalių dar reikia iškovoti kiekvienai Eurolygos komandai, kad jį patektų į atkrintamąsias.

Pasak jų, „Žalgiriui“ patekti į atkrintamąsias reikės 19 pergalių. Atnaujintoje prognozėje, duodama 22 proc., kad „Žalgirio“ ekipai tai pavyks padaryti.


Pridedama, kad žalgiriečiams gali užtekti ir 18 pergalių, bet su sąlyga, jog Vitorijos „Baskonia“ dar šį sezoną patirs bent du pralaimėjimus.

Iki reguliaraus sezono pabaigos K. Maksvyčio auklėtiniai dar žais 4 kartus.

Ispanai spėja, kad „Žalgiris“ šį sezoną dar nugalės „Valencia“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Miuncheno „Bayern“ komandas, bei turės bent jau 18 pergalių.

Žalgiriečių likimas spręsis prieš Eurolygos grandą - „Monaco“ krepšininkus.

Po 30 turo ispanai prognozuoja, kad atkrintamosiose žais Pirėjo „Olympiacos“, Madrido „Real“, „Barcelona“, Stambulo „Fenerbahče“, „Monaco“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Belgrado „Partizan“. Dėl paskutinės vietos kovos „Valencia“, Vitorijos „Baskonia“ bei „Žalgiris“.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: