M. Jameso vedamas „Monaco“ išgyveno Miunchene

Po pralaimėjimo Kaune "AS Monaco" (21/11) klubas su Donatu Motiejūnu sugrįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

Prancūzijos ekipa išvykoje po permainingos kovos 84:81 (23:22, 22:18, 12:20, 27:21) įveikė Miuncheno "Bayern" (11/21) krepšininkus.

Po trijų kėlinių svečiai turėjo 3 taškų deficitą - 57:60, tačiau lemiamas ketvirtis priklausė būtent "AS Monaco" žaidėjams. Puikų puolimą per paskutines dešimt minučių pademonstravę Sašos Obradovičiaus auklėtiniai perlaužė rungtynių eigą ir išlaikė persvarą iki finalinės sirenos.

Nors prieš kelias dienas į aikštelę sugrįžęs Mike'as Jamesas Kaune buvo savo paties šešėlyje, šiame susitikime jis spindėjo visu ryškumu. Gynėjas tempė komandą į priekį ant savo pečių pelnydamas 28 taškus.

Solidžias rungtynes sužaidė ir D. Motiejūnas, kuris per 24 minutes įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

"Bayern": V. Lučičius (3/3 trit.) - 20, C. Waldenas (3/5 trit.) - 18, , Z. Cheathamas - 10, I. Bonga (6 atk. kam.) - 9 taškai.

"AS Monaco": M. Jamesas (3/7 dvit., 6/9 trit.) - 28, J. Loydas (9/9 baudos) - 14, D. Motiejūnas ir E. Okobo po 9, J. Brownas ir D. Hallas po 7 taškus.