F. Campazzo vedama „Crvena Zvezda“ tėškė antausį lyderiams

Aba-liga nuotr.

Ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo per vėlai įsibėgėjusi Belgrado "Crvena Zvezda" (16/17) komanda.

Priešpaskutiniame ture Serbijos klubas savo sirgalių akivaizdoje 87:79 (26:30, 19:17, 20:12, 22:20) įveikė turnyrinės lentelės lyderę Pirėjo "Olympiacos" (23/10) bei pakilo į vienuoliktąją poziciją, tačiau šansų prasibrauti į atkrintamąsias serbai jau nebeturi.

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai aikštės šeimininkai spurtavo 9:2 ir įgijo solidų pranašumą - 80:71. Facundo Campazzo vedami aikštės šeimininkai nebeleido varžovams priartėti arčiau ir šventė pelnytą pergalę.

Argentinietis sužaidė puikų mačą per 29 minutes pelnęs 20 taškų ir surinkęs net 33 naudingumo balus.

"Crvena Zvezda": F. Campazzo (4/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baudos, 8 rez. perd.) - 20, J. Holland (3/6 trit.) - 17, L.Vildoza ir F. Petruševas po 12, L. Mitrovičius - 10.

"Olympiacos": S. Vezenkovas (8 atk. kam.) - 16, Th. Walkupas (3/5 trit.) - 15, K. Sloukas - 13, K. Papanikolaou ir Sh. McKissicas po 10 taškų.