„Žalgiris“ sulaukė malonės: „Crvena zvezda“ per pratęsimą patiesė „Fenerbahče“ klubą

Aba-liga nuotr.

Kauno „Žalgiris“ sulaukė varžovų pagalbos. Stambulo „Fenerbahče“ ekipa pratęsimo dramoje 89:91 (21:15, 18:26, 18:16, 22:22, 10:12) pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkams ir atvėrė duris žalgiriečiams.

Stambulo klubo pralaimėjimo dėka „Žalgiris“ tapo savo likimo kalviu – penktadienį nugalėję Miuncheno „Bayern“ kauniečiai žengtų į Eurolygos atkrintamąsias.

„Fenerbahče“ šiame susitikime vertėsi be Scottie Wilbekino, Devino Bookerio, Metečano Birseno ir Nemanja Bjelicos.

Ši pergalė Belgrado klubui garantavo 10 vietą Eurolygoje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Facundo Campazzo, kuris per 34 minutes pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 3/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Facundo Campazzo 24, Ognjenas Dobričius 22, Luca Vildoza 17, Luka Mitrovičius 12.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 27 (8 atk. kam.), Nigelis Hayesas-Davisas 19 (8 atk. kam.), Tyleris Dorsey 12, Nickas Calathes (12 rez. perd.) ir Marko Guduričius po 11.