„Maccabi“ palaužė „Real“ klubą („Virtus“ įveikė Milano ekipą)

Pergalingai reguliarujį sezoną baigė Tel Avivo „Maccabi“ ekipa, kuri namuose po pratęsimo 100:96 (16:18, 21:24, 28:20, 21:24, 14:10) palaužė Madrido „Real“ krepšininkus.

Po šios pergalės tapo aišku, kad „Maccabi“ liks penktoje vietoje ir atkrintamosiose kovos prieš „AS Monaco“.

Mačo gale Lorenzo Brownas nikstelėjo kairės kojos čiurną ir rungtynių tęsti nebegalėjo.

Nugalėtojams L. Brownas per 33 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus. Jis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 22, Joshas Nebo 15 (11 atk. kam.), Bonzie Colsonas 14 (9 atk. kam.), Wade‘as Baldwinas 11 (8 rez. perd.), Darrunas Hilliardas ir Romanas Sorkinas po 10.

„Real“: Guerschonas Yabusele 25 (8 atk. kam.), Džananas Musa 20, Gabrielis Deckas 16 (7 atk. kam.), Mario Hezonja 15, Sergio Rodriguezas 8.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Bolonijos „Virtus“. Jis namuose 89:84 (22:26, 17:21, 26:21, 24:16) palaužė Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.

Abiem ekipoms šios rungtynės jau nieko nebereiškė.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Danielis Hackettas, 21 pridėjo Marco Belinelli.