Dramatišką pergalę Madride „Partizan“ ekipai paskutinę sekundę išplėšė K. Punteris

Aba-liga nuotr.

Itin dramatišką pergalę pirmajame Eurolygos ketvirtfinalio mače iškovojo Belgrado "Partizan" krepšininkai.

Željko Obradovičiaus kariauna išvykoje paskutinę sekundę 89:87 (22:22, 26:22, 15:20, 26:23) palaužė Madrido "Real" ekipą.

Šiai dvikovai teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Antrasis serijos iki trijų pergalių susitikimas vyks ketvirtadienį taip pat Ispanijoje.

Viso mačo metu vyko atkakli bei permaininga kova. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkams buvo pavykę įgyti apčiuopiamesnį pranašumą – 77:70. Tačiau serbai atsitiesė ir ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį.

Likus minutei Nigelas Williamsas-Gossas dvitaškiu išlygino rezultatą, o po pusės minutės Kevinas Punteris baudų metimais sugrąžino persvarą svečiams – 86:84. Netrukus po Gabrielio Decko dvitaškio su pražanga Ispanijos čempionai įgijo minimalų pranašumą – 87:86.

Po.Ž.Obradovičiaus pertraukėlės lemiamas metimas buvo patikėtas K.Punteriui, kuris paskutinę sekundę tolimu šūviu išplėšė pergalę "partizanams".

"Real": Gabrielis Deckas 24 (8/8 dvit., 8 atk. kam., 33 naud. b.), Guerschonas Yabusele 14, Walteris Tavaresas 12 (5/6 dvit., 5 atk. kam., 20 naud. b.), Džananas Musa 10, Mario Hezonja 8 (1/5 dvit.).

"Partizan": Kevinas Punteris 26 (5/8 trit., 9/9 baudų, 6 rez. perd., 33 naud. b.), Zachas Leday 13, Dante Exumas, Mathiasas Lessortas ir Alenas Smajlagičius po 11, Aleksa Avramovičius 8.