K. Slouko tritaškis paskutinę sekundę priartino „Olympiacos“ prie finalo ketverto

Dramatišką Turkijos ir Graikijos čempionų mūšį Eurolygos ketvirfinalio trečiajame mače dramatiškai laimėjo Pirėjo "Olympiacos".

Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje paskutinę sekundę 72:71 (15:21, 23:14, 7:16, 27:20) palaužė Dimitrio Itoudžio treniruojamus Stambulo "Fenerbahče" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį taip pat Stambule.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai turėjo solidų pranašumą – 60:51. Tuomet varžovai spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį 64:60.

Likus porai minučių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos du tolimus šūvius iš eilės pataikė Tyleris Dorsey ir Nickas Calathesas – 69:66. Tuomet techninėmis pražangomis buvo nubausti abiejų komandų vyriausieji treneriai, o Saša Vezenkovas tritaškiu išlygino rezultatą – 69:69.

T.Dorsey prametė dvitaškį, tačiau iš kamuolį atkovojusio Thomaso Walkupo jį iškart perėmė Dyshawnas Pierre'as, o Marko Guduričius sėkmingai užbaigė ataką – 71:69. Likusių trijų sekundžių "Olympiacos" pakako – iš toli šovęs Kostas Sloukas nužudė varžovus.

"Fenerbahče": Tyleris Dorsey 21 (3/5 trit.), Tonye Jekiri 15 (7 atk. kam., 26 naud. b.), Nickas Calathesas 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dyshawnas Pierre'as 7 (5 atk. kam.).

"Olympiacos": Kostas Sloukas 25 (6/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudų, 6 rez. perd., 34 naud. b.), Saša Vezenkovas 17 (3/7 trit.), Tarikas Blackas 9 (3/6 baudų), Kostas Papanikolaou 6 (0/5 trit., 5 atk. kam.).