„Real“ įveikė „Partizan“ ir išplėšė lemiamą mačą

Real nuotr.

Pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose 85:78 (27:15, 18:27, 16:13, 24:23) nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus ir dabar serijos rezultatas yra lygus - 2:2.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 10 d.

Prieš mačo pradžią tylos minute buvo pagerbtos kraupaus susišaudymo vienoje iš Belgrado mokyklų aukos.

Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

Priminsime, kad po muštynių antrajame serijos mače buvo diskvalifikuoti keturi žaidėjai. „Real“ prancūzas Guerschonas Yabusele nušalintas 5 mačams ir šiame sezone nebepadės komandai, praėjusią dvikovą praleidę Gabrielis Deckas ir Mathiasas Lessortas jau dalyvavo šiame susitikime, o vienas svarbiausių Željko Obradovičiaus karių Kevinas Punteris galės žaisti lemiamoje dvikovoje.

Aikštės šeimininkai tik dukart buvo išsiveržę į priekį trečiojo kėlinio pabaigoje (51:49 ir 54:52). Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Yamas Madfaras dvitaškiu sumažino skirtumą iki 78:80, tačiau vėliau taškus rinko tik svečiai.

Likus žaisti 3 minutėms koją susižeidė ir tik padedamas komandos personalo aikštę paliko Gabrielis Deckas.

„Partizan“ gretose nesulaikomas buvo Zachas Leday. Jis pelnė 25 taškus.

„Partizan“: Zachas LeDay 25, Ioannis Papapetrou 18, Mathiasas Lessortas 11 (7 atk. kam.), Danilo Andjušičius 7.

„Real“: Adamas Hanga ir Walteris Tavaresas (7 atk. kam.) po 15, Gabrielis Deckas ir Džananas Musa po 14, Sergio Rodriguezas 8 (7 rez. perd.).