Kaunietis D. Motiejūnas lankysis gimtajame mieste vyksiančiame Eurolygos finalo ketverto turnyre

Tiek Donatas Motiejūnas, tiek jo atstovaujama Monako "AS Monaco" komanda pirmą kartą dalyvaus Eurolygos finalo ketverto turnyre.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namie lemiamame mūšyje 97:86 (26:33, 27:16, 19:21, 25:16) palaužė Tel Avivo "Maccabi" ekipą ir ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 3:2.

Garsiausias Izraelio krepšinio klubas į lemiamas Senojo žemyno kovas nepateko dešimtus metus paeiliui.

Susitikime netrūko įspūdingų momentų bei spurtų. Aikštės šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo pelnydami 15 taškų be atsako – 41:33.

Svečiai atstatė pusiausvyrą ir ne kartą buvo išsiveržę į priekį. Lemiamas lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai prieš iš toli metantį Jordaną Loydą nesportiškai prasižengė Bonzie Colsonas. Per mažiau nei vieną minutę J.Loydas surinko 8 taškus iš eilės – 86:79.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 20 minučių įmetė 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavoi 2 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 5 efektyvumo balus.

"AS Monaco": Mike'as Jamesas (2/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 21 naud. b.) ir Jordanas Loydas (3/3 trit., 10/12 baudų, 24 naud. b.) po 21, Donta Hallas (5/5 dvit., 6 atk. kam., 5 praž.) ir Chima Moneke po 10, Yakuba Ouattara, Alpha Diallo (2 bl.) ir Elie Okobo (1/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 9.

"Maccabi": Wade'as Baldwinas 27 (5/6 dvit., 5/7 trit., 2/6 baudų, 6 atk. kam., 7 rez. perd., 35 naud. b.), Lorenzo Brownas (1/5 dvit., 2/7 trit.) ir Jarellas Martinas po 12, Johnas DiBartolomeo ir Darrunas Hilliardas po 10, Bonzie Colsonas 8 (6 atk. kam.).

Finalo ketverto varžybos Kauno "Žalgirio" arenoje vyks gegužės 19 – 21 dienomis.