„Žalgirio“ jaunimas įveikė Badalonos „Joventut“ bendraamžius

Zalgiris.lt nuotr.

Vytauto Pliaugos treniruojama Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda iškovojo pirmą pergalę Kauno sporto halėje vykstančiame Eurolygos jaunimo finaliniame turnyre. Kauniečiai rezultatu 69:64 (15:14, 16:22, 19:13, 19:15) įveikė Badalonos „Joventut“ ekipą.

Mantas Laurenčikas įmetė dvitaškį, Justas Stonkus realizavo baudos metimą, o Vytautas Žygas pasižymėjo penkiais taškais – 8:4. Baudos metimą realizavo Kristupas Kepežinskas, Mantas Kočanas įmetė dvitaškį, o M.Laurenčikas kėlinį užbaigė keturiais taškais – 15:14.

Kevinas Šacas ir Nedas Raupelis sumetė dvitaškius, Dovydas Buika taikliai metė iš toli, o V.Žygas surinko penkis taškus – 27:21. Po dar vieną dviejų taškų vertės metimą įmetė N.Raupelis ir M.Laurenčikas, tačiau po prastos atkarpos jau teko vytis varžovus – 31:36.

Po pertraukos savo sąskaitą aštuoniais taškais papildė Aleksas Bieliauskas, dvitaškį įmetė M.Laurenčikas, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo V.Žygas, o J.Stonkus surinko keturis – 46:40. Kėlinio pabaigoje dviem taškais dar pasižymėjo J.Stonkus, o su sirena dvitaškį pataikė ir komandą į priekį vėl išvedė Augustas Navickas – 50:49.

Po du taškus pridėjo M.Laurenčikas ir K.Šacas, keturis iš eilės surinko D.Buika, o A.Bieliauskas realizavo baudos metimą ir įmetė dvitaškį – 61:57. M.Laurenčikas realizavo baudos metimą, D.Buika smeigė tritaškį, o V.Žygas ir Mantas Juzėnas pergalę įtvirtino taikliais baudų metimais – 69:64.

„Žalgiris“: V.Žygas 13, M.Laurenčikas 13 (6 rez. perd., 2 per. kam.), A.Bieliauskas 11 (9 atk. kam., 2 blk.), D.Buika 10 (7 atk. kam.), J.Stonkus 7, N.Raupelis 4, K.Šacas 4 (8 atk. kam.), A.Navickas 2, M.Kočanas 2 (2 per. kam.), M.Juzėnas 2, K.Kepežinskas 1.

„Joventut“: R.Prey 25, C.Martinezas 14, K.Lopezas 13.