Ch. Mateo: „Gera gynyba leido sugrįžti į rungtynes“

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelona“ ekipai nepavyko patekti į Eurolygos finalą.

Veteranų vedamas Madrido „Real“ 78:66 (18:18, 18:24, 22:13, 20:11) palaužė katalonus ir finale susikaus su Pirėjo „Olympiakos".

Madrido komandai „Barca“ nusileido antrame finalo ketverte iš eilės.

Po pergalės „Real“ vyr. treneris Chusas Mateo neslėpė džiaugsmo.

„Pradėjome rungtynes gerai, tačiau „Barcelona“ gerai pataikė iš toli. Pirmoje pusėje jie įmetė 9 iš 13 tolimų metimų. Prieš antrąją pusę kalbėjome ir tikėjomės, kad jie nebepataikys taip gerai. Taip gerai gynėmės ir kovojome dėl kamuolių, o tai leido sugrįžti į rungtynes.

Tam tikri mūsų žaidėjai puikiai dirbo gynyboje prieš Mirotičių ir Laprovittolą. Nėra lengva patekti į finalo ketvertą, o dar sunkiau žengti į finalą. Labai esame laimingi. Matysime, kas mūsų lauks prieš „Olympiacos“.

„Olympiacos“ yra solidi ekipa, kuri pusfinalyje po pertraukos pademonstravo gerą gynybą ir „Monaco“ ekipai trečiajame kėlinyje leido pelnyti vos 2 taškus. Tai yra solidi komanda, kuri žaidžia kaip mašina. Žinome, kad bus sunku žaisti, bet bandysime vėl kabintis ir laimėti“, - kalbėjo Ch. Mateo.