I. Brazdeikis gali palikti „Žalgirį“: toliau domina Italijos komandą

I. Brazdeikis gali palikti „Žalgirį“: toliau domina Italijos komandą

Zalgiris.lt, LKL ir stopkadras nuotr.

Italijos spauda praneša, kad nesėkmingai šį sezoną rungtyniaujanti Milano „Emporio Armani“ ekipa jau galvoja apie ateitį ir nusitaikė į kelis žaidėjus.Skelbiama, jog „Emporio Armani“ akiratyje yra ir vienas Kauno „Žalgirio“ krepšininkas. Tai - Ignas Brazdeikis.

Tai patvirtino ir turkų spauda, kuri prideda, jog I. Brazdeikis domina ir dar dvi Eurolygos komandas, kurių pavadinimai nėra skelbiami.

Primename, kad I. Brazdeikis praėjusią vasarą su daugkartiniais čempionais pasirašė sutartį pagal formulę „1+1“.


Anksčiau rašėme, kad I. Brazdeikis nėra tikras dėl savo ateities Kaune bei sudėliojo savo tarpsezonio prioritetus.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, pagrindinis I. Brazdeikio vasaros prioritetas - NBA. Vėliau seka „Žalgiris“, o tada kitų komandų pasiūlymai.

Šio sezono I. Brazdeikio atlyginimas - apie 650 tūkst. eurų. Tai vienas brangiausių komandos žaidėjų.

Milano ekipos akiratyje taip pat yra Belgrado „Crvena Zvezda“ gynėjas Luca Vildoza bei Belgrado „Partizan“ aukštaūgis Mathiasas Lessortas.

Eurolygoje I. Brazdeikis vidutiniškai per 23 minutes įmeta po 11,4 taško, atkovoja po 3,1 kamuolio, atlieka po 1,3 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 8,7 naudingumo balo.

LKL čempionate puolėjas vidutiniškai per 19 minučių pelno po 9,2 taško, sugriebia po 3,3 kamuolio, atlieka po 1,9 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 8 naudingumo balus.

„Emporio Armani“ Eurolygoje iškovojo 15 pergalių, patyrė 19 pralaimėjimų bei užėmė 12 vietą.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: