A. Abrinesas džiaugiasi, kad nebegirdės Šaro rėkimo: „Šie pokyčiai man patinka“

A. Abrinesas džiaugiasi, kad nebegirdės Šaro rėkimo: „Šie pokyčiai man patinka“

Barcelona nuotr.

„Barcelona“ ekipa šią vasarą atsisveikino su Šarūnu Jasikevičiumi, o jo vietą komandoje užėmė Rogeris Grimau.Apie šias permainas pasisakė komandos senbuvis Alexas Abrinesas, kuris pareiškė, jog pokyčiai komandoje jam patinka.

„Rogeris Grimau yra labai artimas žmogus, kuris kalbasi su visais ir stengiasi viską paaiškinti pagarbiai. Jaučiu chemiją komandoje, mums treneris daug padeda. Ar jis kitoks nei Jasikevičius? Taip, visiškai.

Šaras yra ekspresyvesnis ir daugiau šaukia, prie Rogerio man patinka. To nesitiki ir sunku reaguoti po trejų metų su Šaru ir vienerių metų su Svetislavu Pešičiumi. Bet šie pokyčiai, žinoma, man patinka“, - kalbėjo A. Abrinesas.


A. Abrinesas pripažino, kad Š. Jasikevičiaus išvykimas jam buvo netikėtas.

„Tai buvo netikėta. Klubas prisiėmė didelę riziką, kad pasikvietė savo sistemos žmogų. Rogeris nusipelnė perimti trenerio pareigas po to, kai ilgai čia buvo kaip žaidėjas“, - teigė ispanas,

Primename, kad praėjusį sezoną „Barcelona“ Eurolygoje užėmė ketvirtą vietą, Karaliaus taurės neperžengė ketvirtfinalio barjerą, o vietiniame čempionate iškovojo aukso medalius.

Vadovaujama lietuvio Katalonijos sostinės ekipa dukart laimėjo vietines pirmenybes ir du sykius kėlė į viršų Karaliaus taurę.

Eurolygos finalo ketverte žaista tris kartus, bet nė sykio nepavyko iškovoti titulo.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: