E. Atamanas: „Kaip jaučiuosi? Pastatykite save į mano vietą ir suprasite“

Kaip jau rašėme, nesėkmingai naują Eurolygos sezoną pradėjo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Ji per pratęsimą 78:88 (22:23, 21:13, 16:16, 15:22, 4:14) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkams.

Po mačo „Panathinaikos“ vyr. treneris Erginas Atamanas neslėpė apmaudo.

„Kaip jaučiuosi? Pastatykite save į mano vietą ir suprasite. Pralaimėjome pirmąsias namų rungtynes Eurolygoje, pirmą derbį, po pratęsimo. Tai labai skaudu psichologiškai.

Iš pozityvių dalykų, surinkta komanda įrodė, kad gali žaisti nuostabų krepšinį prieš labai patyrusį ir vieną stipriausių klubų Eurolygoje. Paskutiniame kėlinyje „Olympiacos“ sustiprino savo gynybą, tai mus išderino ir padarėme daug klaidų. Galėjome mačą užbaigti anksčiau.

Sloukas yra mūsų pagrindinis žmogus, tad gynyba prieš jį ir buvo ypatinga. Jis is sukūrė daug progų sau ir komandos draugams. Aplink Kostą buvo labai daug emocijų. Matėsi, kad paskutinėmis mačo minutėmis jautėsi jo nuovargis“, - kalbėjo E. Atamanas.