„Emporio Armani“ sensacingai krito Berlyne

Įspūdingai žaidęs Nikola Mirotičius neišgelbėjo Milano "Emporio Armani" (1-3) nuo sensacingo pralaimėjimo Eurolygoje.

Ettore Messinos auklėtiniai Vokietijoje 82:85 (18:12, 19:23, 24:22, 21:28) turėjo pripažinti pirmą pergalę iškovojusių Berlyno ALBA (1-4) krepšininkų pranašumą.

Likus pustrečios minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Italijos čempionai pirmavo gana saugiai – 80:73, tačiau tuomet varžovai pakilo į lemiamą šturmą.

Per likusį laiką svečiai sukrapštė vos 2 taškus, o pratęsimą galėjęs išplėšti N.Mirotičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė.

ALBA: Johannesas Thiemannas 22 (3/5 trit., 6 atk. kam., 30 naud. b.), Sterlingas Brownas 18 (4/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Louisas Olinde ir Mattas Thomasas po 12.

"Emporio Armani": Nikola Mirotičius 30 (3/7 trit., 9/10 baudų, 12 atk. kam., 36 naud. b.), Shavonas Shieldsas 25 (5/8 trit.), Maodo Lo 7, Kevinas Pangosas, Kyle'as Hinesas (1/5 baudų) ir Johannesas Voigtmannas po 5.