T. Sedekerskio „Baskonia“ nusileido M. Grigonio klubui („Fenerbahče“ įveikė „Bayern“)

Panathinaikos nuotr.

Tadas Sedekerskis buvo naudingiausias Vitorijos "Baskonia" (1-4) gretose, tačiau pergalę Eurolygos mače šventė kito lietuvio atstovaujama komanda.

Baskus savo gerbėjų akivaizdoje 95:81 (24:22, 24:21, 22:23, 25:15) įveikė Atėnų "Panathinaikos" (2-3) su Mariumi Grigoniu.

Svečiai savo gretose turėjo vos 8 sveikus žaidėjus, aikštelėje nepasirodė ir dvikovai registruotas Chima Moneke.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Sedekerskis per 29 minutes pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, po kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Taip pat nuo susitikimo pradžios žaidęs M.Grigonis per 31 minutę įmetė 7 taškus (1/1 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, privertė varžovus triskart pažeisti taisykles, dusyk suklydo ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

"Panathinaikos": Mathiasas Lessortas (14 atk. kam., 2 bl., 31 naud. b.) ir Konstantinos Mitoglou (7/8 dvit., 24 naud. b.) po 23, Kyle'as Guy'us 13, Kostas Sloukas 12 (1/5 trit., 7 rez. perd.).

"Baskonia": Markusas Howardas 22 (2/7 trit., 4 kl., 21 naud. b.), Vanja Marinkovičius (3/6 trit.) ir Niccolo Mannionas po 17, Tadas Sedekerskis 9 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 23 naud. b.).

***

Tuo metu Stambulo „Fenerbahče“ išvykoje 76:67 (19:20, 22:18, 14:9, 21:20) palaužė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Nugalėtojams Scottie Wilbekinas įmetė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Bayern“ gretose rezultatyviausias su 11 taškų buvo Sylvainas Francisco.