„Barcelona“ dėl teisėjų sprendimo kreipėsi į Eurolygą

Kaip jau rašėme, Eurolygos „El Clasico“ mūšyje pralaimėjimą patyrė „Barcelona“ ekipa. Ji svečiuose 64:65 krito prieš Madrido „Real“ krepšininkus.

Šeštadienį Ispanijos spauda praneša, kad „Barcelona“ kreipėsi į Eurolygą ir prašo paaiškinti teisėjų veiksmus.

Pirmajame kėlinyje teisėjai nusprendė iš „Barcelona“ komandos išbraukti du taškus, kuomet atakos metu užstrigo rungtynių laikrodis.

Arbitrai pasitelkė vaizdo peržiūrą ir kelias minutes peržiūrinėjo šį epizodą. Galiausiai buvo nuspręsta, kad neįskaityti Jano Vesely dvitaškio.

Toks arbitrų sprendimas ypač nepatiko „Barcelona“ vyr. treneriui Rogeriui Grimau, kuris dar bandė ginčytis su teisėjais, bet sprendimas nebuvo pakeistas.

„Barcelona“ klubas po mačo galėjo rašyti protestą, tačiau nusprendė to nedaryti.