„Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido „Panathinaikos“ ekipai

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (3-5) dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pralaimėjimu Graikijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 71:73 (15:13, 24:23, 13:17, 19:20) pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ (4-4) komandai.

Keenanas Evansas susitikimą pradėjo taikliu dvitaškiu, keturiais taškais pasižymėjo Kevarriusas Hayesas, o Rolandas Šmitas smeigė tritaškį – 9:9. Baudų metimais taškus rinko Arnas Butkevičius, du taškus pridėjo Tomas Dimša, o kėlinį užbaigė dar du K.Evanso taškai – 15:13.

Septynis taškus surinko Laurynas Birutis, pirmuosius savo taškus pelnė Edgaras Ulanovas, o A.Butkevičius pridėjo dar vieną baudos metimą – 25:20. L.Birutis įmetė dar du taškus, tritaškį smeigė A.Butkevičius, dviem tolimais metimais iš eilės blykstelėjo Nazas Mitrou-Longas, o kėlinio pabaigoje tolimą metimą pataikė ir T.Dimša – 39:36.

Dvi atakas iš eilės iškart po pertraukos sėkmingai užbaigė A.Butkevičius, Brady Manekas paleido taiklų tritaškį iš kampo, o paskutinę atakai skirto laiko sekundę nelengvą dvitaškį įmetė K.Hayesas – 48:47. K.Hayesas sumetė baudų metimus, pats savo metimą pataisė T.Dimša, bet kauniečiai jau atsiliko tašku – 52:53.

Per šešias lemiamo ketvirčio minutes taškus „Žalgiriui“ rinko tik R.Šmitas, kuris pataikė tris tritaškius, pasižymėjo metimu iš po krepšio ir pridėjo baudos metimą – 64:64. Baudų metimais taškus rinko T.Dimša ir K.Evansas, o likus žaisti beveik 15 sekundžių, tritaškiu rezultatą išlygino B.Manekas – 71:71. Baudų metimais taškus rinko Kostas Sloukas ir Marius Gironis, o taškų nepelnę žalgiriečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 71:73.

„Žalgiris“: R.Šmitas 15, A.Butkevičius 10 (8 atk. kam., 3 per. kam.), T.Dimša 9, L.Birutis 9, K.Hayesas 8, K.Evansas 6 (4 rez. perd.), N.Mitrou-Longas 6, B.Manekas 6 (7 atk. kam.), E.Ulanovas 2 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), L.Lekavičius 0.

„Panathinaikos“: K.Mitoglou 19, K.Sloukas 16, M.Lessortas 13, J.Grantas 10.