„Olympiacos“ su I. Brazdeikiu įveikė R. Giedraičio komandą

Pergalę Eurolygoje iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo „Olympiacos“ (5/4) klubas, kuris namuose 88:83 (20:23, 25:21, 19:9, 24:30) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/6) krepšininkus su Roku Giedraičiu.

Nugalėtojams I. Brazdeikis per 7 minutes įmetė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Pralaimėjusiems R. Giedraitis per 23 minutes surinko 6 taškus (3/4 dvit., 0/5 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Olympiacos“ gretose karjeros rezultatyvumo rekordą pagerino Alecas Petersas, pelnęs 28 taškus ir surinkęs 31 naudingumo balą.

Pralaimėjusiems Nemanja Nedovičius pelnė 26 taškus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 28, Isaiah Canaanas 15, Moustahpha Fallas 14 (14 atk.kam.).

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 26, Milošas Teodosičius 15, Yago Dos Santosas 9.