T. Sedekerskis su „Baskonia“ įveikė „Crvena Zvezda“ su R. Giedraičiu

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa. Ji namuose 87:85 (26:18, 26:25, 15:19, 20:23) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu.

Pralaimėjusiems R. Giedraitis sužaidė geriausias savo sezono rungtynes. Jis per 33 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Baskonia“ ekipoje rezultatyviausias buvo T. Sedekerskis, kuris per 25 minutes įmetė 18 taškų, sugriebė 8 kamuolius ir taip pat surinko 24 naudingumo balus.

„Baskonia“: Tadas Sedekerskis 18 (8 atk. kam.), Markusas Howardas 17, Chima Moneke 15 (9 atk. kam.), Nikos Rogkavopoulos 14, Vanja Marinkovičius 9.

„Crvena Zvezda“: Rokas Giedraitis 24 (6 atk. kam.), Joelis Bolomboy 14, Milošas Teodosičius 13 (6 rez. perd.), Branko Lažičius 9.