Š. Jasikevičius pergalingai debiutavo prie „Fenerbahče“ komandos vairo

Fenerbahce.org nuotr.

Šarūnas Jasikevičius pergalingai debiutavo prie Stambulo „Fenerbahce“ komandos vairo. Lietuvio vadovaujama ekipa Eurolygos rungtynėse 86:74 (24:21, 22:24, 22:12, 18:17) namuose įveikė „Monaco“ krepšininkus.

Turkijos klubui, tai buvo 7-asis laimėjimas Eurolygoje.

Kitą savaitę laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Trečiadienį Stambule viešės Šaro gimtojo miesto Kauno „Žalgirio“ komanda, o penktadienį laukia mačas Berlyne. Šį sekmadienį „Fenerbahče“ vietniame fronte susitiks su „Turk Telekom“ krepšininkais.

„Fenerbahče“ antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (42:30), tačiau Monako krepšininkai Jameso pastangomis turkams prieš ilgąją petrauką paliko minimalų pranašumą (46:45).

Po ilgosios pertraukos Šaro auklėtiniai vėl susigrąžino dviženklę persvarą (68:57), o ketvirtajame ketvirtyje atlaikę Monako pastangas priartėti iškovojo pergalę.

Donatas Motiejūnas pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 23 (6 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 13, Marko Guduričius 10, Sertačas Šanli 9 (7 atk. kam.), Nickas Calathes (10 atk. kam.) ir Yamas Madaras po 7.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 24, Elie Okobo 14, Donatas Motiejūnas 8.