Prieš kelionę į Kauną „Barcelona“ netikėtai krito prieš ALBA

Prieš viešnagę Kaune netikėtą antausį Eurolygoje gavo Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" (10-5).

Rogerio Grimau auklėtiniai išvykoje 70:74 (22:19, 19:19, 11:18, 18:18) turėjo pripažinti Berlyno ALBA (3-12) pranašumą.

Šiam mačui teisėjavo ir lietuvis Saulius Račys.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos katalonai atsilikinėjo net 62:73 bei kilo į lemiamą šturmą. Po dviejų iš eilės Jano Veselio dvitaškių čekas nepataikė abiejų baudų, tačiau pieš prasidedant paskutinei minutei Nicolas Lapovittola sumažino skirtumą iki 70:73.

Visgi nervingoje dvikovos pabaigoje svečiai nepataikė poros tolimų metimų, o Tomašas Satoransky užsidirbo ir techninę pražangą. Galiausiai netikėtą pergalę šventė vokiečiai.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 4 efektyvumo balus.

ALBA: Mattas Thomasas 13, Johannesas Thiemannas 12 (7 atk. kam., 3 gauti bl.), Gabriele Procida 11, Sterlingas Brownas ir Yanni Wetzellis po 10.

"Barcelona": Nicolas Laprovittola 15 (2/9 trit., 4 rez. perd.), Janas Vesely (4 rez. perd., 2 bl.) ir Nikola Kaliničius po 8, Jabari Parkeris ir Dario Brizuela po 7.

"Barca" penktadienį Kaune susikaus su Kauno "Žalgiriu".