R. Giedraitis kaip reikiant pranoko T. Sedekerskį, tačiau dramatiška pergale džiaugėsi pastarasis

Rezultatyvaus ir naudingo Roko Giedraičio žaidimo nepakako Belgrado "Crvena Zvezda" (9-13) pergalei Eurolygoje.

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje dramatiškai 90:91 (20:30, 22:23, 10:26, 28:22) nusileido Vitorijos "Baskonia" (12-10) ekipai su Tadu Sedekerskiu.

Viso susitikimo metu vyko labai banguotas žaidimas. Lemiamame ketvirtyje svečiai buvo įgiję dviženklį pranašumą  – 80:70, tuomet šeimininkai pakilo į lemiamą šturmą, o R.Giedraitis tolimu šūviu sumažino skirtumą iki minimumo prasidėjus priešpaskutinei minutei – 83:84.

Visgi po to sekė du iš eilės Markuso Howardo dvitaškiai. Nors serbai vėl priartėjo iki 1 taško, likus 11 sekundžių prie baudų metimo linijos stojęs Codi Milleris-McIntyre'as pataikė tik pirmąją, o po antrosios kamuolį puolime sugriebė svečiai, o Vanjos Marinkovičiaus ranka nesudrebėjo. Taiklus Yago Dos Santoso tolimas metimas priešpaskutinę sekundę jau nieko nelėmė.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų indėlis buvo labai skirtingas.

R.Giedraitis per 35 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 1/3 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 19 minučių į krepšį nemetė, sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

"Crvena Zvezda": Yago Dos Santosas 26 (4/7 trit., 5 rez. perd., 26 naud. b.), Rokas Giedraitis 13 (5 atk. kam.), Javonte'as Smartas 11 (1/6 trit.), Adamas Hanga 10 (4/4 dvit.).

"Baskonia": Markusas Howardas 32 (7/10 trit., 4 kl., 25 naud. b.), Vanja Marinkovičius 18 (5/9 trit.), Chima Moneke 13 (5/6 dvit., 12 atk. kam., 4 kl., 27 naud. b.), Matthew Costello 10 (2/7 trit., 4 bl.).