A. Trinchieri: „Neįtikėtina atmosfera ir labai įsimintina savaitė“

Kauno „Žalgirio“ (10-15) krepšininkai laimėjo ir antrąsias dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 80:68 (25:25, 19:13, 20:18, 16:12) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (15-10).

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri gyrė savo auklėtinius.

„Iškovojo dvi pergales prieš dvi puikias komandas. Neįtikėtina atmosfera ir labai įsimintina savaitė. Pirmame kėlinyje pamatėme, kokie geri yra „Panathinaikos“. Jie metė taškus visais įmanomais būdais. Nesustabdėme nei Kendricko Nunno, nei Mariaus Grigonio.

Mums pabėgti pavyko antrajame kėlinyje, kai leidome jiems pelnyti vos 13 taškų. Labiausiai džiaugiuosi dėl to, kad prieš 48 valandas sužaidėme labai kokybiškas rungtynes puolime, o šį kartą laimėjome nardydami dėl kamuolių kaip baseine. Visi žaidėjai kovojo. Tai nuostabu. Turėtume dabar bent vieną dieną mėgautis tuo“, - kalbėjo A. Trinchieri.