Sh. Larkinas vedė „Anadolu Efes“ į pergalę prieš „Bayern“

Eurolygoje gana lengvai pergalę iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Ji namuose 109:86 (26:28, 27:21, 35:16, 21:21) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.

Šiame mače Shane'as Larkinas per 25 minutes surinko 28 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 31 naudingumo balą.

Pralaimėjusiems Serge'as Ibaka per 25 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28, Willas Clyburnas 21, Ercanas Osmani 11, Elijah Bryantas ir Dariusas Thompsonas po 10, Derekas Willisas 9.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 19, Vladimiras Lučičius 18, Serge'as Ibaka 15 (6 atk. kam.), Leandro Bolmaro 10, Sylvainas Francisco 9.