D. Motiejūnas ir R. Giedraitis žaidė naudingai, o „Monaco“ pranoko „Crvena Zvezda“

Pergalę Eurolygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa. Ji namuose 98:80 (25:17, 21:21, 23:22, 29:20) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu.

Šiame mače Mike‘as Jamesas tapo rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos žaidėju. Jis iš viso pelnė 20 taškų.

D. Motiejūnas nugalėtojams per 21 minutę įmetė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojams R. Giedraitis per 28 minutes surinko 13 taškų, sugriebė 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiam susitikimui teisėjavo ir lietuvis Saulius Račys.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 20, Donatas Motiejūnas (6 atk. kam.) ir Elie Okobo (7 rez. perd.) po 14, Jaronas Blossomgame'as 12, Donta Hallas 10.

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 18 (10 atk. kam.), Yagos Dos Santosas 16, Rokas Giedraitis 13, Joelis Bolomboy 12 (8 atk. kam.).