„Olympiacos“ su minusiniu I. Brazdeikiu palaužė svečius iš Italijos

Ignas Brazdeikis vėl pasirodė labai blankiai, o Pirėjo "Olympiacos" (17-11) Eurolygoje šventė penktą pergalę iš eilės.

Georgio Bartzoko auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 74:69 (21:22, 16:24, 20:5, 17:18) palaužė Bolonijos "Virtus" (17-11).

Lucos Banchi treniruojami svečiai nesėkmę patyrė dėl tragiškai sužaisto trečiojo kėlinio, kurį pralaimėjo net 5:20.

I.Brazdeikis per 6 minutes sukrapštė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baudų), išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

"Olympiacos": Kostas Papanikolaou 16 (3/5 trit., 8 atk. kam., 4 kl., 22 naud. b.), Isaiah Canaanas 12 (3/7 trit.), Moustapha Fallas 11 (5/6 dvit., 1/6 baudų, 6 atk. kam., 2 bl.), Alecas Petersas ir Shaquille'as McKissicas po 8.

"Virtus": Tornike Šengelija 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 22 naud. b.), Marco Belinelli (1/4 dvit., 2/8 trit.) ir Danielis Hackettas po 10, Jordanas Mickey 8 (6 atk. kam., 2 bl.).