Š. Jasikevičiaus auklėtiniai rezultatyvioje kovoje pranoko „Valencia“

Stambulo "Fenerbahce" komanda pasiekė Eurolygos visų laikų pataikytų tritaškių rekordą. Turkai ketvirtadienį į Valensijos krepšį įsmeigė net 24 tolimus metimus, rašo Sarunas13lt.blogspot.com.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 29-ojo turo rungtynėse savo aikštėje 118:88 sutriuškino Valensijos krepšininkus. Turkijos klubui, tai buvo 18-oji pergalė.

Kitą savaitę laukia dvejos rungtynės Eurolygoje. Trečiadienį į Stambulą atvyksta "Barca", o penktadienį dvikova Milane. Šią savaitę dar laukia šalies pirmenybių namų mačas prieš Manisos ekipą.

Rungtynės prasidėjo Ingliso taškais (0:2), Dorsey atsakė tritaškiu (3:2). Po dar vieno Dorsey tolimo metimo "Fenerbahce" padvigubino savo persvarą (10:5). Baigiant įpusėti kėliniui Hayesas pridėjo tritaškį (14:5). Varžovai atsakė spurtu 0:6 ir sumažino deficitą iki 3 taškų (14:11). Likus žaisti pusantros minutės Dorsey pataikė savo ketvirtąjį tritaškį (20:15). Po pirmojo kėlinio "Feneris" pirmavo 22:19.

Antrojo kėlinio pradžioje Wilbekinas įsmeigė tolimą metimą (25:19). Sužaidus daugiau, nei 2 min. Sestina pataikė 8-ąjį "Fenerbahce" komandos tritaškį ir persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (33:21). Kėlinio pabaigoje Hayesas pelnė 10 taškų paeiliui ir Stambulo persvara išaugo iki 19 taškų (54:35). Pirmąją pusę tritaškiu uždarė Wilbekinas ir prieš ilgąją pertrauką "Feneris" turėjo 20 taškų pranašumą (57:37).

Ketvirtąjame kėlinyje "Feneris" toliau taikliai atakavo iš toli ir po Sestinos tritaškio turėjo 28 taškų persvarą (93:65). Įpusėjus kėliniui Dorsey tolimu metimu pelnė 100-ąjį tašką (101:72). Šaro auklėtiniai toliau smaginosi ties tritaškio linija (114:87), o pergalę iškovojo rezultatu 118:88.

Sužaidus daugiau, nei 2 min. trečiąjame kėlinyje Noua pataikė tritaškį su pražanga, o Ojeleye buvo nubaustas nesportine pražanga (66:41). Įpusėjus kėliniui Calathesas pelnė lengvus taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (71:45). Trečiąjį kėlinį tritaškiu uždarė Hayesas 85:61.

„Fenerbahče“: Tyleris Dorsey 28, Nigelas Hayesas-Davisas 21, Scottie Wilbekinas 20, Tarikas Biberovičius 12 (6 atk. kam.).

„Valencia“: Brandonas Daviesas 18, Jaredas Harperis ir Justinas Andersonas po 12, Damienas Inglisas 10.