„Anadolu Efes“ dramatiškai krito prieš ASVEL

Stambulo "Anadolu Efes" (12-17) nesustabdė netikėtai iššovusio varžovų veterano bei patyrė netikėtą nesėkmę Eurolygoje.

Turkijos grandai Prancūzijoje 80:84 (16:19, 23:27, 13:19, 28:19) nusileido vieniems turnyro autsaiderių Vilerbano ASVEL (7-22) krepšininkams.

Svečiai įgijo iniciatyvą lemiamame kėlinyje bei atkūrė intrigą. Įpusėjus paskutinei minutei Shane'as Larkinas dvitaškiu bei Rodrigue Beaubois tritaškiu sumažino skirtumą iki minimumo. Visgi visas jų viltis sužlugdė Pariso Lee tolimas šūvis likus 4 sekundėms.

Šiame susitikime aikštės šeimininkams nepadėjo pagrindinis vidurio puolėjas, buvęs žalgirietis Joffrey Lauvergne.

Tačiau prancūzai atrado kitą netikėtą ginklą. Iki šiol neblizgėjęs 33-ejų Deshaunas Thomasas pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit. 2/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 efektyvumo balus.

ASVEL: Timothe Luwawu-Cabarrot 21 (6/6 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 4 kl., 23 naud. b.), Deshaunas Thomasas 20 (6/6 dvit., 2/3 trit., 27 naud. b.), Youssoupha Fallas 10, Mbaye Ndaye 8 (5 atk. kam.).

"Anadolu Efes": Willas Clyburnas 16 (5/13 dvit., 5 atk. kam.), Dariusas Thompsonas 15 (2/8 dvit., 2/3 trit.), Shane'as Larkinas (0/5 trit., 4 rez. perd.) ir Tarique'as Jonesas (5 atk. kam.) po 14, Rodrigue Beaubois 9 (3/5 trit.).